תנועות ריקודי בטן למתחילים

בחלק זה, יוצגו מגוון מהלכי ריקודי בטן מבוא עם התמקדות כיצד הם מבוצעים כראוי.

זה יכול לקחת שנים לשכלל את אמנות ריקודי הבטן וכאן נכנסת לתמונה הכוריאוגרפיה למתחילים.

ב-Birchwood אנו מאמינים שמעודדים אותך לא רק להזיע אלא גם לעשות משהו מעשיר יותר עבור עצמך. מדריכים יוקרתיים בלהקת הריקוד בירצ’ווד מלמדים מתחילים איך לשמור על “לחרוץ” מבלי לשכוח את הטכניקה בשיעור ריקודי בטן החודשי שלנו, שנועד לחקור הרמוניות של ביטוי פיזי וחוויות אישיות באמצעות שליטה בתנועות אזוריות מורכבות באמצעות Feiyeh (חגורה עבה), ג’דה (חצאית) והינומה. השיעורים כוללים תנועה מכל צפון אפריקה – מרוקו, מצרים, תוניסיה ולבנון – עם שפע סדנאות למי שרוצה מנה של קריאה וגם כמה טיפים לריקודי בטן לא משנה באיזו רמת ניסיון, כך שכולם יוכלו ליהנות במשך שעה אחת לכל שָׁבוּעַ.

מאמר זה יעזור לך לחקור כמה ממהלכי ריקודי בטן הטובים והבסיסיים ביותר למתחילים. לפני תחילת התרגול, וודא שאתה לובש בגדים ונעליים נוחים כי אתה יכול לעמוד על הרגליים לאורך כל השיעור.

הירכיים:

Wide Leg Stomp – זהו צעד ריקוד אמריקאי מסורתי ישן שניתן להשתמש בו בצורות רבות כולל ג’אז, ריקודי בטן ופאנק. כדי לבצע את דריסת הרגל הרחבה, עמוד בברכיים צמודות וירכיים דחופה ישר כלפי מטה. הרם את אצבעות הרגליים. החזר רגל אחת מאחורך ואז תקוע אותה עם טלטול בירך. חזור על זה בצד השני מזווית אחרת. https://uae-massage-center.com/feed/finatupa1989.php

עיגולי ירך עומדים – זוהי תנועת ירך בסיסית שנראית כמו סיבוב סביב הציר או כמו התנדנדות מבסיס לקצה של כל מפרק ירך עם שליטה על ידי החזקתו במקום לפני יצירת עיגול נוסף לאותו כיוון באותו טווח קוטר של תְנוּעָה. כדי לעשות את המהלך הזה, השאר לפחות רגל אחת מקורקעת (

ריקודי בטן יכולים להרגיש כמו צורת הכושר המסקרנת, הקסומה והמושכת הזו שאתה להוט לחקור במלוא העוצמה.

מהלכי ריקודי בטן למתחילים כוללים את התרגילים עתיקי היומין של נדנוד חושני של הירכיים והכתפיים שלך, גליות הנוזלות שיכולות להפוך כל מילה לאודה לתשוקה נשית סקסית.

סגנון הריקוד הזה נותן לנו כל מוקד אפשרי שדרכו אנו מאטים את הזמן כך שהוא מרגיש אלסטי ורוגע עד כדי כאב תוך שהוא מאפשר לנו זמן לשגשג.